• +48 518234101
 • biuro@itee.pl

Blog

Oceń ten artykuł
(5 głosów)
04. 10. 2016 Napisane przez

Pozycjonowanie w Google - dlaczego warto wybrać pakiet seo

Wycena działań SEO to skomplikowany proces i nigdy nie przebiega według utartego schematu. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, oferując wycenę pozycjonowania witryny, serwisu, strony, czy sklepu internetowego.

Atuty i mocne strony naszych abonamentów

Firma Itee.pl dokłada wszelkich starań, aby serwowane Państwu usługi były na jak najwyższym poziomie. Atutami naszych miesięcznych abonamentów są:

 • Duża liczba fraz oraz możliwości wyboru odpowiedniej ilości fraz kluczowych;
 • Możliwość zmiany fraz kluczowych w niemal każdej chwili;
 • Darmowy Audyt SEO;
 • Optymalizacja struktury strony oraz jej contentu w cenie abonamentu;
 • Możliwość wymiany fraz w zależności od pory roku, zmieniających się trendów, nowych produktów lub usług.

Duże zróżnicowanie branż oraz nakładów pracy, jaką musimy włożyć w staranne obranie działań SEO, powoduje, że podawane przez nas ceny mają charakter podglądowy. Poniżej prezentujemy modele płatności za usługi pozycjonowania i działania SEO.

Modele płatności za usługi pozycjonowania

Ryczałt miesięczny

Najbardziej ogólny model rozliczeniowy, który pozwala na kompleksowe wypozycjonowanie witryny lub sklepu internetowego pod najpopularniejszą wyszukiwarkę w Polsce- Google. Kwota, jaką przyjdzie Państwu zapłacić w ramach tego modelu, uzależniona jest od konkurencyjności firmy oraz branży, w której działa.

Płatność za frazy

W tym modelu płatności rozliczamy się jedynie za osiągnięty efekt naszych działań, czyli za zdobytą pozycję konkretnej frazy kluczowej w rankingu Google. Rozwiązanie to jest korzystne zarówno dla itee.pl, jak i klienta, który płaci jedynie wtedy, gdy obserwuje mierzalne efekty naszej ciężkiej pracy.

Płatność za ruch

Model płatności za ruch doskonale sprawdza się w przypadku witryn, które generują dużą ilość podstron, oferują wiele produktów, czy usług. Do nich możemy zaliczyć sklepy internetowe, czy serwisy informacyjne. W przypadku modelu za ruch opłata naliczana jest jedynie za zdobyte wyniki, czyli poprawę ruchu na stronie klienta.

Model MIX

Jest to połączenie dwóch powyższych modeli płatności za efekty naszej pracy. W ramach modelu MIX łączymy płatność ryczałtową z modelem płatności za frazy lub modelem płatności za ruch.

Proces pozycjonowania

Proces pozycjonowania w każdym z modeli przebiega podobnie. W każdym z wyżej opisanych przypadków nasza firma dba o odpowiednią optymalizację serwisu, budowanie zaplecza linków, pozycjonowanie ogólne i lokalne wraz ze stworzeniem wizytówki i pozycjonowaniem w Google Maps. Pozycjonujemy zarówno metodą long tail, jak i short tail.

Pakiety oferowane naszym klientom

Pakiet STANDARD

W ramach pakietu STANDARD otrzymują Państwo zupełnie darmowy audyt SEO, który pozwoli nam na opracowanie odpowiedniej strategii pozycjonowania. Dobieramy odpowiednie frazy kluczowe, proponujemy zapełnienie serwisu odpowiednią treścią, która wspomoże pozycjonowanie, a także doradzamy w kwestii struktury strony, która zadba o zmaksymalizowanie efektów naszej pracy.

Poza tym po wybraniu pakietu STANDARD mogą liczyć Państwo na optymalizację strony zgodnie z najnowszymi wytycznymi oraz zmianami w algorytmach wyszukiwarki Google. Oferujemy również dzienny monitoring pozycji fraz, a także raportowanie pozycji strony w rankingu wyszukiwarki Google.

Pakiet STANDARD to również pomoc i możliwość uzyskania porady od konsultanta- specjalisty SEO, który dostaje Państwa stronę pod opiekę. W ramach pakietu STANDARD oferujemy również cykliczną analizę w narzędziach Google Analitycs oraz Google Webmaster Tool, a także optymalizację serwisu w Mapach Google.

Pakiet STANDARD to 10 fraz kluczowych. Miesięczny koszt tego pakietu wynosi 299 zł. Pakiet ten idealnie sprawdza się dla właścicieli małych witryn lub niewielkich sklepów internetowych.

Pakiet GOLD

Pakiet oferuje te same korzyści, które znajdziemy w pakiecie STANDARD. Darmowy audyt SEO, dobór odpowiednich fraz kluczowych, propozycje dotyczące zawartości serwisu i jego struktury, optymalizacja zgodnie z wytycznymi Google i optymalizacja obecności w Mapach Google. Poza tym dzienny monitoring pozycji fraz oraz raport pozycji strony w Google. W ramach pakietu wykonujemy regularną analizę strony przez Google Analitycs oraz Google Webmaster Tools.

Pakiet GOLD oferuje państwu 20 fraz kluczowych, a jego cena wynosi 499 zł miesięcznie. Pakiet dedykowany jest witrynom z większą ilością konkurencji, a także działających w dosyć popularnych branżach.

Pakiet PLATINUM

W pakiecie PLATINUM znajdą Państwo te same usługi, jakie oferujemy w dwóch poprzednich pakietach.. Darmowy audyt SEO, dobór odpowiednich fraz kluczowych, propozycje dotyczące zawartości serwisu i jego struktury, optymalizacja zgodnie z wytycznymi Google i optymalizacja obecności w Mapach Google. Poza tym dzienny monitoring pozycji fraz oraz raport pozycji strony w Google. W ramach pakietu wykonujemy regularną analizę strony przez Google Analitycs oraz Google Webmaster Tools.

Pakiet GOLD oferuje państwu 20 fraz kluczowych, a jego cena wynosi 499 zł miesięcznie. Pakiet dedykowany jest witrynom z większą ilością konkurencji, a także działających w dosyć popularnych branżach.

Pakiet PREMIUM

W pakiecie PREMIUM oferujemy Państwu aż 40 fraz kluczowych! Poza tym darmowy, szczegółowy audyt SEO, dobór odpowiednich fraz oraz każda z usług obecnych w pakiecie STANDARD, GOLD i PLATINUM. Poza tym oferujemy pełne wsparcie techniczne i merytoryczne oraz indywidualne podejście konsultanta- specjalisty SEO, który będzie czuwał nad Państwa witryną.

Miesięczny koszt pakietu PREMIUM wynosi 999 złotych. Pakiet PREMIUM przeznaczony jest dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie zmaksymalizowanie nakładów pracy i efektywności działań pozycjonerskich.

Wyświetlony 23 razy
Pozycjonowanie w Google - dlaczego warto wybrać pakiet seo - 4.8 out of 5 based on 5 votes

Referencje

Najczęściej czytane

 • Strony mobilne mają pierwszeństwo - Mobile first indexing

  Obecnie wiele mówi się o ruchu mobilnym, który parę miesięcy temu był większy, niż ruch z urządzeń stacjonarnych. Google wielokrotnie informowało o dopasowaniu algorytmów do obecnych trendów. Ostatnio mogliśmy czytać o promowaniu stron mobilnych i responsywnych przez Google. Dzisiaj wiemy już, w jaki sposób gigant z Kalifornii zamierza w tej materii działać.

  Read more...
 • Pozycjonowanie one page, many things
  Pozycjonowanie one page, many things

  Nieustannie padają pytania o pozycjonowanie stron one page, których wielka popularność nie maleje z racji atrakcyjności przedstawianych na nich treści, prostoty obsługi przez zwykłego użytkownika oraz względnie małych kosztów.

  Read more...
 • Opinie w sieci – warto je mieć
  Opinie w sieci – warto je mieć

  Wiedziałeś, że blisko 80% użytkowników sieci wierzy w opinie o produktach, usługach i markach, które znalazły się w internecie? Badania stanowią niepodważalny dowód, że warto przekuć opinie pojawiające się w Twoim sklepie internetowym, na witrynie, czy w wizytówce Google, w realne zyski.

  Read more...

logo itee.pl

itee.pl Sp. z o.o.

 • ul. Matki Teresy z Kalkuty 18a/4, 20-538 Lublin
 • +48 518-234-101
 • Pon. - Pt. 8.30 - 17.00
 • biuro@itee.pl
© Copyrights 2018. All rights reserved. Designed by itee.pl

Please publish modules in offcanvas position.