• ul. Matki Teresy z Kalkuty 18a/4 20-538 Lublin
 • +48 518234101
 • biuro@itee.pl

Blog

Dlaczego warto wybrać pakiet seo pozycjonowania?

Pozycjonowanie w Google - dlaczego warto wybrać pakiet seo

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wycena działań SEO to skomplikowany proces i nigdy nie przebiega według utartego schematu. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, oferując wycenę pozycjonowania witryny, serwisu, strony, czy sklepu internetowego.

Atuty i mocne strony naszych abonamentów

Firma Itee.pl dokłada wszelkich starań, aby serwowane Państwu usługi były na jak najwyższym poziomie. Atutami naszych miesięcznych abonamentów są:

 • Duża liczba fraz oraz możliwości wyboru odpowiedniej ilości fraz kluczowych;
 • Możliwość zmiany fraz kluczowych w niemal każdej chwili;
 • Darmowy Audyt SEO;
 • Optymalizacja struktury strony oraz jej contentu w cenie abonamentu;
 • Możliwość wymiany fraz w zależności od pory roku, zmieniających się trendów, nowych produktów lub usług.

Duże zróżnicowanie branż oraz nakładów pracy, jaką musimy włożyć w staranne obranie działań SEO, powoduje, że podawane przez nas ceny mają charakter podglądowy. Poniżej prezentujemy modele płatności za usługi pozycjonowania i działania SEO.

Modele płatności za usługi pozycjonowania

Ryczałt miesięczny

Najbardziej ogólny model rozliczeniowy, który pozwala na kompleksowe wypozycjonowanie witryny lub sklepu internetowego pod najpopularniejszą wyszukiwarkę w Polsce- Google. Kwota, jaką przyjdzie Państwu zapłacić w ramach tego modelu, uzależniona jest od konkurencyjności firmy oraz branży, w której działa.

Płatność za frazy

W tym modelu płatności rozliczamy się jedynie za osiągnięty efekt naszych działań, czyli za zdobytą pozycję konkretnej frazy kluczowej w rankingu Google. Rozwiązanie to jest korzystne zarówno dla itee.pl, jak i klienta, który płaci jedynie wtedy, gdy obserwuje mierzalne efekty naszej ciężkiej pracy.

Płatność za ruch

Model płatności za ruch doskonale sprawdza się w przypadku witryn, które generują dużą ilość podstron, oferują wiele produktów, czy usług. Do nich możemy zaliczyć sklepy internetowe, czy serwisy informacyjne. W przypadku modelu za ruch opłata naliczana jest jedynie za zdobyte wyniki, czyli poprawę ruchu na stronie klienta.

Model MIX

Jest to połączenie dwóch powyższych modeli płatności za efekty naszej pracy. W ramach modelu MIX łączymy płatność ryczałtową z modelem płatności za frazy lub modelem płatności za ruch.

Proces pozycjonowania

Proces pozycjonowania w każdym z modeli przebiega podobnie. W każdym z wyżej opisanych przypadków nasza firma dba o odpowiednią optymalizację serwisu, budowanie zaplecza linków, pozycjonowanie ogólne i lokalne wraz ze stworzeniem wizytówki i pozycjonowaniem w Google Maps. Pozycjonujemy zarówno metodą long tail, jak i short tail.

Pakiety oferowane naszym klientom

Pakiet STANDARD

W ramach pakietu STANDARD otrzymują Państwo zupełnie darmowy audyt SEO, który pozwoli nam na opracowanie odpowiedniej strategii pozycjonowania. Dobieramy odpowiednie frazy kluczowe, proponujemy zapełnienie serwisu odpowiednią treścią, która wspomoże pozycjonowanie, a także doradzamy w kwestii struktury strony, która zadba o zmaksymalizowanie efektów naszej pracy.

Poza tym po wybraniu pakietu STANDARD mogą liczyć Państwo na optymalizację strony zgodnie z najnowszymi wytycznymi oraz zmianami w algorytmach wyszukiwarki Google. Oferujemy również dzienny monitoring pozycji fraz, a także raportowanie pozycji strony w rankingu wyszukiwarki Google.

Pakiet STANDARD to również pomoc i możliwość uzyskania porady od konsultanta- specjalisty SEO, który dostaje Państwa stronę pod opiekę. W ramach pakietu STANDARD oferujemy również cykliczną analizę w narzędziach Google Analitycs oraz Google Webmaster Tool, a także optymalizację serwisu w Mapach Google.

Pakiet STANDARD to 10 fraz kluczowych. Pakiet ten idealnie sprawdza się dla właścicieli małych witryn lub niewielkich sklepów internetowych.

Pakiet GOLD

Pakiet oferuje te same korzyści, które znajdziemy w pakiecie STANDARD. Darmowy audyt SEO, dobór odpowiednich fraz kluczowych, propozycje dotyczące zawartości serwisu i jego struktury, optymalizacja zgodnie z wytycznymi Google i optymalizacja obecności w Mapach Google. Poza tym dzienny monitoring pozycji fraz oraz raport pozycji strony w Google. W ramach pakietu wykonujemy regularną analizę strony przez Google Analitycs oraz Google Webmaster Tools.

Pakiet GOLD oferuje państwu 20 fraz kluczowych. Pakiet dedykowany jest witrynom z większą ilością konkurencji, a także działających w dosyć popularnych branżach.

Pakiet PLATINUM

W pakiecie PLATINUM znajdą Państwo te same usługi, jakie oferujemy w dwóch poprzednich pakietach.. Darmowy audyt SEO, dobór odpowiednich fraz kluczowych, propozycje dotyczące zawartości serwisu i jego struktury, optymalizacja zgodnie z wytycznymi Google i optymalizacja obecności w Mapach Google. Poza tym dzienny monitoring pozycji fraz oraz raport pozycji strony w Google. W ramach pakietu wykonujemy regularną analizę strony przez Google Analitycs oraz Google Webmaster Tools.

Pakiet GOLD oferuje państwu 20 fraz kluczowych. Pakiet dedykowany jest witrynom z większą ilością konkurencji, a także działających w dosyć popularnych branżach.

Pakiet PREMIUM

W pakiecie PREMIUM oferujemy Państwu aż 40 fraz kluczowych! Poza tym darmowy, szczegółowy audyt SEO, dobór odpowiednich fraz oraz każda z usług obecnych w pakiecie STANDARD, GOLD i PLATINUM. Poza tym oferujemy pełne wsparcie techniczne i merytoryczne oraz indywidualne podejście konsultanta- specjalisty SEO, który będzie czuwał nad Państwa witryną.

Pakiet PREMIUM przeznaczony jest dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie zmaksymalizowanie nakładów pracy i efektywności działań pozycjonerskich.

Pozycjonowanie w Google - dlaczego warto wybrać pakiet seo - 4.9 out of 5 based on 7 reviews

Szukaj

Referencje

Bezpłatny audyt SEO

Najczęściej czytane

Zobacz najnowsze informacje ze świata Google oraz zdobądź wartościową wiedzę z zakresu SEO i SEM
Korzystaj z wiedzy, którą chętnie się dzielimy

Znaki specjalne w opisach i tytułach meta

Znaki specjalne w opisach i tytułach meta

Dla jednych zbędne zaśmiecanie meta tytułów i opisów, dla innych ciekawy dodatek wpływający na widoczność wyników w SERP. W jaki sposób umieszczać znaki specjalne w opisach meta i czy w ogóle warto to robić? W tym krótkim tekście odpowiadamy na te pytania.

Czytaj więcej
Audyt SEO

Audyt SEO

Audyt SEO to badanie i analiza strony, które mają na celu poprawę jej miejsca w indeksie wyszukiwarki, a także zoptymalizowanie i usprawnienie funkcjonowania witryny. Dzięki audytowi SEO strony możemy wykryć wszelkie nieprawidłowości, a wdrożenie zaleceń

...
Czytaj więcej
Audytujemy strony www kandydatów na Prezydenta RP! #sprawdzam

Audytujemy strony www kandydatów na Prezydenta RP! #sprawdzam

28 czerwca 2020 r. odbędą się w Polsce wybory na urząd Prezydenta RP. Do walki stanie 11 kandydatów, których strony internetowe poddaliśmy analizie. Nasza analiza bierze pod uwagę:

Czytaj więcej
Jak tworzyć opisy produktów w sklepie internetowym?

Jak tworzyć opisy produktów w sklepie internetowym?

Opisy produktów w sklepie internetowym to podstawa sprzedaży w internecie. Przyjrzyjmy się temu, jak tworzyć opisy produktów w sklepie internetowym? Nie minęło 20 lat od momentu, kiedy internet stał się powszechnie dostępny, a branża e-commerce,

...
Czytaj więcej
Prowadzenie bloga firmowego pomaga w pozycjonowaniu?

Prowadzenie bloga firmowego pomaga w pozycjonowaniu?

Prowadzenie bloga firmowego wymaga systematyczności oraz publikacji contentu dopasowanego do grupy docelowej klientów. Aby zwiększyć widoczność bloga w wynikach wyszukiwania Google, niezbędna jest znajomość zasad pisania artykułów SEO i nie tylko. Odpowiednia

...
Czytaj więcej
Bony na cyfryzację 2021

Bony na cyfryzację 2021

Epidemia koronawirusa COVID-19 spowodowała, że małe i średnie przedsiębiorstwa znalazły się z dnia na dzień w trudnej sytuacji, ponieważ procesy zarządzania firmą nie są nowoczesne i zautomatyzowane. W celu poprawy tej sytuacji został uruchomiony program wsparcia, w

...
Czytaj więcej
Wszystkie artykuły

logo itee.pl

itee.pl Sp. z o.o.

 • ul. Matki Teresy z Kalkuty 18a/4, 20-538 Lublin
 • +48 518-234-101
 • Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
 • biuro@itee.pl
© Copyrights 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by itee.pl | Mapa strony

Szukaj